Artis Blue Relax στη Himara, Albania
Μεσαίας κατηγορίας

Artis Blue Relax

Λίγα βήματα από την Spile Beach, Himara

Σχετικά με Artis Blue Relax

Το Artis Blue Relax είναι ένα ξενοδοχείο λίγα βήματα από την Spile Beach. Οι παροχές περιλαμβάνουν κήπο, δωρεάν στάθμευση, βεράντα, εστιατόριο. Διαθέσιμο για κράτηση μέσω Booking.com.

Αποστάσεις

~296 mέως το κέντρο της Χειμάρρας
~257 mSpile Beach
~208 mHimara Mini Dock

Αποστάσεις σε ευθεία γραμμή βάσει συντεταγμένων, με τα πόδια ή με αυτοκίνητο θα είναι μεγαλύτερες.

Παροχές

Ίντερνετ

  • Δωρεάν WiFi
Κλείστε τη διαμονή σας

Ελέγξτε διαθεσιμότητα

Δείτε τιμές στο Booking.com

Οι ζωντανές τιμές και η διαθεσιμότητα ανοίγουν στο Booking.com. Οι τιμές αλλάζουν ανά ημερομηνία και ζήτηση.

Γρήγορη ενημέρωση

Τύπος

Μεσαίας κατηγορίας

Βαθμολογία

Τοποθεσία

Λίγα βήματα από την Spile Beach, Himara

Η διαμονή στο Artis Blue Relax

Ώρες άφιξης και κανονισμοί, όπως τα δημοσιεύει το ίδιο το κατάλυμα.

Άφιξη
14:30 – 00:30
Αναχώρηση
Έως 10:30

Δεν διατίθεται εδώ

  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Δημοσιευμένα από το κατάλυμα στο Booking.com. Επιβεβαιώστε ό,τι είναι κρίσιμο πριν την κράτηση.

Πώς βαθμολογούν οι επισκέπτες το Artis Blue Relax

Βαθμολογίες από τις πλατφόρμες κρατήσεων που καταχωρούν το κατάλυμα. Κάθε βαθμολογία είναι στα 10.

9.5

Booking.com

Εξαιρετικό · στα 10

Φωτογραφίες

Κρατήσεις

Κλείστε αυτή τη διαμονή

Κάντε κράτηση στο Artis Blue Relax μέσω του παρακάτω καναλιού. Οι τιμές διαφέρουν ανάλογα με την ημερομηνία και τη ζήτηση.

Ζωντανές τιμές

Συγκρίνετε καταλύματα κοντά στο Artis Blue Relax

Ζωντανές τιμές και διαθεσιμότητα για το Artis Blue Relax και κοντινά ξενοδοχεία, διαμερίσματα και ενοικιαζόμενα. Οι τιμές διαφέρουν ανάλογα με την ημερομηνία και τη ζήτηση.

Τι υπάρχει κοντά

Οι πιο κοντινές παραλίες και τα μέρη για φαγητό στο Artis Blue Relax, σε ευθεία απόσταση.

Πού να φάτε κοντά

Artis Blue Relax, συχνές ερωτήσεις

Πού βρίσκεται το Artis Blue Relax;

Το Artis Blue Relax βρίσκεται στην περιοχή Λίγα βήματα από την Spile Beach, Himara, στην Αλβανική Ριβιέρα, στη νότια Αλβανία.

Πόσο απέχει το Artis Blue Relax από την παραλία;

Η πλησιέστερη παραλία που καταγράφουμε είναι Spile Beach, περίπου ~257 m σε ευθεία γραμμή. Με τα πόδια απαιτείται περισσότερη ώρα.

Υπάρχει WiFi στο Artis Blue Relax;

Ναι, το κατάλυμα αναφέρει Δωρεάν WiFi.

Ποιες είναι οι ώρες άφιξης και αναχώρησης στο Artis Blue Relax;

Η άφιξη γίνεται από 14:30 έως 00:30 και η αναχώρηση έως 10:30.

Δέχεται κατοικίδια το Artis Blue Relax;

Όχι, το Artis Blue Relax δηλώνει ότι δεν δέχεται κατοικίδια.

Πώς κάνω κράτηση στο Artis Blue Relax;

Επιλέξτε ημερομηνίες παραπάνω και δείτε ζωντανή διαθεσιμότητα στο Booking.com. Δεν κρατάμε εμείς δωμάτια, η κράτηση γίνεται στην πλατφόρμα κρατήσεων.

Λείπει ή είναι λάθος κάτι; Στείλτε μας email στο info@himara.net